Kahvemevfalim.com ve Derya Abla Gizlilik Politikası


İş bu Kullanım Şartları, Kahvemvefalim.com internet sitesi ve Derya Abla uygulaması ile (bundan böyle Derya Abla olarak anılacaktır) tüm özel ve tüzel kişi ve kurumlar (bundan böyle KULLANICI olarak anılacaktır) arasındaki kullanım şartlarını içermektedir.

Bu Gizlilik Politikası, KULLANICIların hangi bilgilerinin nasıl toplandığını, ne için kullanılacağını ve KULLANICIların hangi seçeneklere sahip olduklarını açıklamaktadır.
Toplanan bilgiler:

-Mobil cihazınıza Derya Abla uygulamasını yüklediğinizde, aşağıda listelenen bilgileri topluyoruz:

Cihaz bilgisi (model ve cihaz numarası), ağ kalitesi ile ilgili çeşitli performans parametreleri (ör. Sinyal seviyesi, link hızı), cihaz tüm uygulama kullanım bilgisi ve oto üyelik seçilirse eşsiz cihaz ID'si. Bu bilgiler sadece üyelik girişlerini hızlandırmak için kullanılır. Kesinlikle paylaşılmaz ve değiştirilemez.

-Facebook ve Google hesabı ile girişlerde Facebook mail adresi,ismi ve Google Mail adresi sunucularımızda saklanır.

-Derya Abla uygulamasında hesabınızda yapılan değişikliklerde durumlarda kayıtlı tüm telefonlarınıza bildirim gider ve email gönderilir. Bu sizin dışınızda olan bir durumsa bilgilendirilmiş olursunuz.

-Bu bilgiler kişisel bilgi değildir ve asla kişiselleştirilemez.

-Derya Abla uygulamasını kullanırken girmiş olduğunuz ad, doğum tarihi, cinsiyet, ilişki durumu gibi kişisel bilgiler ayrıca kayıt altına alınmaktadır.


Toplanan bilgiyi nasıl kullanıyoruz

-Bu toplanan bilgilerden kümelenmiş anonim bilgi yaratarak, belli zaman, veri kullanımı ile ilgili cihaz etkinliklerinde ve belli ağ durumlarında, internet bağlantısı deneyimi ve ağ kalitesini anlamak ve bu bilgilere göre de mobil operatörlerin veri hizmetlerini ve kullanım koşullarında açıklanan uygulama hizmetlerini pazarlamak maksadıyla kullanıyoruz.

-Derya Abla uygulamasını kullanırken girmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizi Derya Abla uygulamasının sunduğu hizmetlerin hazırlanmasında kullanmaktayız.

-Kümelenmiş bilgiyi nasıl kullanıyoruz


-Anonim, istatistiksel veya kümelenmiş bilgileri sizin internet bağlantı deneyiminizi yükseltmek adına, ticari, istatistiksel amaçlar için ve yeni servisler ve özellikleri yaratmak ile servisin kalitesini artırmak için kullanabiliriz. Bu anonim, istatistiksel veya kümelenmiş bilgiler, kullanıcıları olan iş ortakları veya 3. partilerle birlikte kullanılabilir. Bu bilgiler KULLANICIların kişisel bilgilerini kesinlikle içermez.

-Derya Abla KULLANICIlarına ait kişisel veriler, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu esaslarına göre, KULLANICIlar kişisel bilgilerinin kullanılmasına izin verdiği takdirde, Derya Abla Uygulaması Kullanım Koşullarında belirtilen amaçlar için gerekli kapsam ve sürede işlenebilir ve saklanabilir.

-Derya Abla üyelerin bilgilerini, yasal mercilerden resmi bir istek gelmesi, Derya Abla'nın haklarını korumak veya üyelik sözleşmesinde kabul edilen durumlar haricinde gizli tutacağını beyan eder. -Derya Abla üyeleri bilgilerini istedikleri zaman düzenleyebilirler. Kullanım koşullarına uymayan bilgileri yönetim istediği zaman silme hakkına veya o üyenin üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir. -Derya Abla üyeleri istedikleri zaman üyeliklerini iptal edebilirler. -Derya Abla bu metindeki içeriği istediği zaman değiştirebileceğiniz beyan eder.